O firmie Rapid

Podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem do Państwa problemów. Chcemy, aby nasi klienci zajmowali się tylko przedmiotem swojej działalności gospodarczej, a sprawy szeroko pojętej księgowości pozostawili nam. Doradzimy i rozwiążemy je za Was.

Posiadamy profesjonalną kadrę, systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe oraz inwestujemy w naszą wiedzę i rozwój. Mamy również sprawdzony system samokontroli wewnętrznej w celu wyeliminowania jakichkolwiek pomyłek.

Wspólnikami naszej firmy są Doradcy Podatkowi Katarzyna i Maciej Korpak.

Posiadamy system internetowy "Wirtualne Biuro Obsługi Klienta".
Polega on na możliwości logowania się przez naszych klientów z dowolnego miejsca przez 24h na dobę do bazy danych swojej firmy, gdzie są wyniki i zestawienia danych firm klientów oraz wielkości zobowiązań podatkowych oraz ZUS w podziale na każdy miesiąc i narastająco w roku. Istnieje możliwość wygenerowania do każdego zobowiązania wypełnionego przez system przelewu bankowego oraz autonomiczny system wyliczania odsetek za zwłokę. Jest też możliwość wysyłania maili i zapytań do naszej Kancelarii, system wystawiania faktur ze sprzedaży przez naszych klientów, wiele wyszukiwarek i przydatnych linków oraz wiele innych funkcji. W systemie tym nasi klienci mają również możliwość prowadzenia ewidencji zapłaconych i niezapłaconych zobowiązań budżetowych. System ten zabezpieczony jest indywidualnymi kodami dostępu i chroniony tak jak w internetowych systemach bankowych.